Co mogą nauczyć dzieci utwory muzyczne? Aktywności związane z nauką w przedszkolu są bardzo ważne.

Och, tak to działa – wow! Ciekawski umysł Twojego przedszkolaka pracuje na pełnych obrotach, gdy zaczyna łączyć wszystkie informacje, które zgromadził o świecie w okresie dzieciństwa, od ruchu i ruchów ciała po korzystanie z nowych materiałów i przyborów do tworzenia czegoś unikalnego.

Według naszych ekspertów jest to idealny czas, aby pomóc dzieciom rozwijać wczesne umiejętności naukowe i nie tylko.

W tym roku będzie się skupiać na opanowywaniu liter, dźwięków i słów. Z radością będziesz obserwować, jak Twoje dziecko podejmuje pierwsze kroki w czytaniu i pisaniu poprawnie, zwłaszcza gdy te aktywności są powiązane, zarówno w szkole, jak i w domu. Pomóż swojemu przedszkolakowi dobrze bawić się językiem w codziennym życiu w tym roku i zobacz, jak jego słownictwo się rozwija.

Będzie również uczyć się kluczowych podstaw matematyki w tym roku, i będzie wiele sposobów (bez żartów) na zachęcenie do tego. Standardy edukacyjne różnią się w zależności od stanu, dystryktu i szkoły, a żadne dwoje dzieci nie uczy się dokładnie w tym samym tempie, więc nie panikuj, jeśli Twoje dziecko nie zaczyna czytać w tym samym czasie co dziecko sąsiada.

Literki i dźwięki

„Czytanie dzieciom w domu nie tylko sprawia, że czerpią przyjemność z czytania, ale także pomaga im w szkole” – mówi Susan Quinn, specjalistka w dziedzinie czytania i nauczycielka szkoły podstawowej w Szkole Świętego Brendana w Bronksie, Nowy Jork. Czytanie razem pielęgnuje towarzystwo i zabawę, rozwija koncentrację, skupienie i słownictwo.

The New Einstein’s Academy oferuje innowacyjny program dla dzieci. Program nauczania został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić dzieciom rozwijanie się poprzez interakcję społeczną, zabawę, dyskusję, refleksję i kreatywność. Jest to najlepsze przedszkole w Chicago. Codzienny program New Einstein’s Academy obejmuje swobodną zabawę, zajęcia praktyczne, wiele aktywności edukacyjnych oraz zajęcia na świeżym powietrzu. Przedszkole organizuje również wycieczki w cyklu dwumiesięcznym.