Rekrutacja

Zobaczmy się.
Nie możemy się doczekać aby poznać Ciebie i Twoją pociechę.

Szukasz dla swojego dziecka nowoczesnego przedszkola, w którym będzie się rozwijać w harmonijny sposób? Chcesz przygotować swoją pociechę na wyzwania, które czekają ją w przyszłości? Kładziesz nacisk na to, by dziecko uczyło się w przedszkolu języków obcych? Świetnie się składa! Trwa rekrutacja do przedszkola Kreatywka w Katowicach. Zapoznaj się ze szczegółami, weź udział w naborze i zadbaj o przyszłość swojego dziecka już od jego najmłodszych lat!

Rekrutacja do przedszkola Kreatywna w Katowicach – jak to działa?

Zasady rekrutacji do naszego przedszkola są bardzo proste! Wystarczy wypełnić widoczny poniżej formularz zgłoszeniowy. Przyjmujemy do nas dzieci od 2,5 do 6 lat. Na podstawie formularza przygotujemy dla Ciebie umowę, a po przystaniu na nasze warunki oraz podpisaniu i odesłaniu dokumentów, Twoje dziecko oficjalnie dołączy do grona naszych podopiecznych. Jak widać, to wręcz banalne! Zachęcamy do wzięcia udziału w szybkim i nieskomplikowanym procesie rekrutacji do Kreatywki – prywatnego przedszkola w Katowicach. Niezależnie od tego, ile lat ma Twoja pociecha i w jakim miesiącu aktualnie się znajdujemy, warto skorzystać z formularza. Zapisy do naszego przedszkola w Katowicach trwają cały rok! 

 

Przyjmujemy dzieci
od 2,5 do 6 lat

Małe grupy do 15 osób

Rezerwacja spotkania
z Dyrekcją

Kontakt

Skontaktuj się z Nami i potwierdź wolne miejsce

Formularz

Prześlij formularz zgłoszeniowy, a My przygotujemy Umowę

Podpis

Podpisz i odeślij dokumenty

Zrobione!

Witaj w drużynie Kreatywki

Zapisz swoją pociechę już dzisiaj!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Polityka prywatności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Przedszkole KREATYWKA. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.