Zobaczmy się.
Nie możemy się doczekać aby poznać Ciebie i Twoją pociechę.

Szukasz dla swojego dziecka nowoczesnego przedszkola, w którym będzie się rozwijać w harmonijny sposób? Chcesz przygotować swoją pociechę na wyzwania, które czekają ją w przyszłości? Kładziesz nacisk na to, by dziecko uczyło się w przedszkolu języków obcych? Świetnie się składa! Trwa rekrutacja do przedszkola Kreatywka w Katowicach. Zapoznaj się ze szczegółami, weź udział w naborze i zadbaj o przyszłość swojego dziecka już od jego najmłodszych lat!

Rekrutacja do przedszkola Kreatywna w Katowicach – jak to działa?

Zasady rekrutacji do naszego przedszkola są bardzo proste! Wystarczy wypełnić widoczny poniżej formularz zgłoszeniowy. Przyjmujemy do nas dzieci od 2,5 do 6 lat. Na podstawie formularza przygotujemy dla Ciebie umowę, a po przystaniu na nasze warunki oraz podpisaniu i odesłaniu dokumentów, Twoje dziecko oficjalnie dołączy do grona naszych podopiecznych. Jak widać, to wręcz banalne! Zachęcamy do wzięcia udziału w szybkim i nieskomplikowanym procesie rekrutacji do Kreatywki – prywatnego przedszkola w Katowicach. Niezależnie od tego, ile lat ma Twoja pociecha i w jakim miesiącu aktualnie się znajdujemy, warto skorzystać z formularza. Zapisy do naszego przedszkola w Katowicach trwają cały rok!

Przyjmujemy dzieci
od 2,5 do 6 lat

Małe grupy do 15 osób

Rezerwacja spotkania
z Dyrekcją

Skontaktuj się z Nami i potwierdź wolne miejsce

Prześlij formularz zgłoszeniowy, a My przygotujemy Umowę

Podpis

Podpisz i odeślij dokumenty

Zrobione!

Witaj w drużynie Kreatywki

Zapisz swoją pociechę już dzisiaj!