Opłaty

Szukasz dla swojego dziecka nowoczesnego przedszkola, w którym będzie się rozwijać w harmonijny sposób? Chcesz przygotować swoją pociechę na wyzwania, które czekają ją w przyszłości? Kładziesz nacisk na naukę języków obcych w przedszkolu? Świetnie się składa!

Zapoznaj się ze szczegółami rekrutacji do przedszkola KREATYWKA i zadbaj o przyszłość swojego dziecka już od jego najmłodszych lat!

Zasady rekrutacji są bardzo proste! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy lub skontaktować się z Nami telefonicznie.  Przyjmujemy do nas dzieci od 2,5 do 6 lat. My przygotujemy dla Ciebie umowę, a po przystaniu na nasze warunki oraz podpisaniu i odesłaniu dokumentów, Twoje dziecko oficjalnie dołączy do grona naszych podopiecznych. Jak widać, to nic trudnego!

Promocja do 31.12.2023

Brak opłaty wpisowej

Wpisowe

500zł Na rok

Wpisowe na kolejny rok

300zł Na kolejny rok

Pakiet 5 godzin (9-14)

600zł Miesięcznie

Czesne 2023/2024

750zł Miesięcznie

Wyżywienie

17zł Dziennie

Zależy nam

aby sprostać oczekiwaniom Rodziców dlatego przygotowaliśmy specjalny pakiet zniżek!

Rodzeństwo

Zniżka 10% - na drugie dziecko
Zniżka 15% - na trzecie dziecko

Polecenia

Gdy znajomi podpiszą Umowę z Twojego polecenia mamy zniżkę dla obu stron- 50 % czesnego przez 2 m-ce!

Warsztaty sobotnie

Dla naszych przedszkolaków i ich kolegów/koleżanek - zniżka 10% na każde warsztaty sobotnie.