Żłobek KREATYWKA

Niezwykły adres na mapie Katowic

Νasza historia rozpoczyna się z pasją i zaangażowaniem w tworzeniu miejsca, które będzie nie tylko bezpieczne i komfortowe, ale także pełne ciepła, inspirujących doświadczeń dla dzieci.

Wierzymy, że każde dziecko jest jednostką wyjątkową i ma nieograniczone możliwości rozwoju. Dlatego nasz żłobek kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego malucha. Poprzez zabawę, eksplorację i interakcję z rówieśnikami oraz opiekunami, wspieramy dzieci w odkrywaniu świata i rozwijaniu swoich umiejętności poznawczych, emocjonalnych, społecznych i fizycznych.

Prywatny żłobek KREATYWKA to kameralne miejsce profesjonalnej opieki nad dziećmi w wieku od 1 roku do 3 lat. Nasze nowoczesne i przyjazne wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach najmłodszych. Posiadamy dobrze wyposażone sale zabaw, strefy do nauki i kreatywności.  Nasz żłobek mieści się w katowickiej dzielnicy Ligota, na Osiedlu Franciszkańskim gdzie dzielimy lokal z prywatnym przedszkolem.

Dołącz do Nas!

Zapraszamy rodziny z najmłodszymi członkami do dołączenia do naszej żłobkowej społeczności. Razem możemy wspólnie budować piękne, pełne radości i nauki dzieciństwo dla Waszych dzieci.

Godziny otwarcia : 7.00-17:00

Zajęcia w ramach czesnego:

- j. angielski
- zajęcia przyrodniczo-ekologiczne
- sensoplastyka
- zajęcia muzyczno-ruchowe
- gimnastyka smyka
- zajęcia relaksacyjne

Wpisowe : 500 zł
Czesne 2024/2025 : 1250 zł*
Wyżywienie : 18,50 zł
Zniżka dla Rodzeństwa -10%

*możliwość pomniejszenia po uzyskaniu dofinansowania z ZUS 400+

Niezbędnik malucha:

- obuwie na zmianę
- kilka kompletów ubranek na zmianę
- przybory pielęgnacyjne (pampersy, chusteczki nawilżane, krem pielęgnacyjny, podkłady)
- ulubioną maskotkę
- smoczek, gryzak (jeżeli dziecko używa)
- 2 komplety pościeli na zmianę (prześcieradełko, kocyk z poduszką)

Skontaktuj się z Nami i potwierdź wolne miejsce

Prześlij formularz zgłoszeniowy, a My przygotujemy Umowę

Podpis

Podpisz i odeślij dokumenty

Zrobione!

Witaj w drużynie Kreatywki

Zapisz swoją pociechę już dzisiaj!