Poznajmy się

„Kreatywka” to wyjątkowe miejsce na mapie Katowic. Miejsce gdzie dzieci będą uczyć się kreatywności, współpracy w grupie, radzenia z emocjami, miejsce gdzie będą rozwijały swoje zainteresowania i z którego nie będą chciały wychodzić.

Przedszkole Kreatywka

to ponad 220 m2 spójnie zaaranżowanej przestrzeni. Duże, przestronne i wyposażone w najnowocześniejsze materiały dydaktyczne sale zapewniają miejsce do nauki, zabawy i wypoczynku.

Naszym atutem są małe grupy liczące od 15 do 18 dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Godziny otwarcia Przedszkola: 7.00- 17.30 oprócz dni ustawowo wolnych oraz 24.12 i 31.12.

Wszystkie nasze sale wraz z szatnią są monitorowane.

Dzieci malujące tęczę

Kadra

„Wyjątkowe miejsca tworzą wyjątkowi ludzie”, dlatego Nasz zespół to ludzie dla których praca z dziećmi to pasja! Nasza Kadra oprócz wysokich kompetencji i kultury osobistej wyróżnia się niezwykłym ciepłem, entuzjazmem i głową pełną pomysłów.
Oprócz niezwykle uśmiechniętej kadry pedagogicznej współpracujemy również z logopedą, psychologiem specjalnym, instruktorem rytmiki, lektorem języka hiszpańskiego, Drużyną Kangura- Przedszkoliadą.

Świadome żywienie dzieci

Ogromną wagę przykładamy do tego zdrowego stylu życia.

Całodniowe wyżywienie obejmuje:

Co oferujemy w ramach czesnego